webdesign
Copywriting

Copywriting - text

Pro váš web napíšeme text, který osloví zákazníky a návštěvníky. Zlepšení komunikace s návštěvníky, ale není jediným cílem copywritingu. Profesionálně napsaný text Vám také pomůže zvýšit návštěvnost.

Už dávno víme, že internet je médiem celosvětovým, proto nabízíme zpracování Vaší web prezentace v několika jazykových mutacích. Jednotlivé jazykové mutace jsou na sebe navzájem nezávislé.

Slova mají větší váhu, než si většina lidí myslí, protože text (copywriting) k vám promlouvá.

Co je copywriting - text?

Copywriting (text) v obsahu stránky hraje důležitou roli. Pomoci kouzelných slovíček budou Vaše www stránky promlouvat k návštěvníkům. Váš text (copywriting) bude nejen přehledně zpracován, ale i optimalizován pro uživatele a vyhledávače.

V propracovaném textu (copywriting), použijeme pro váš obor důležitá klíčová slova ve správně zvolených tvarech. Díky tomu získá Váš web lepší pozici ve vyhledávačích.

V okamžiku, kdy k vám z vyhledávače přijde návštěvník, tak jej Váš text - copywriting (a nejen text) musí ihned zaujmout. To proto, aby se návštěvníci Vašich webových stránek stávali Vašimi zákazníky.

Optimalizujeme odkazy zařazené do web vyhledávačů a to ne jen do českých, ale i ve vybraných zemích EU ( AJ, NJ, SP ) a zvláště Východních státu např. ( RU, UA, MO, LT, BU ). Je jen pouze na Vás, zda Vám bude stačit česká verze webových stránek, nebo zvolíte další jazykové mutace.

Při návrhu nového webu vycházíme z toho, že každý zákazník je jiný, má jiné představy a požadavky.

Nabízíme vhodné řešení, kompletní realizaci a následnou správu.

Copywriting a ceny

Druh prácePočetCena
Copywriting ( SEO )1 stránka A4480 Kč
Jazykové mutace ( SEO )1 stránka A4od 550 Kč
Text a její úprava ( SEO )1 stránka A4 420 Kč

Konečná cena je určována rozsahem prací na projektu. Ceny bez 19% DPH.
Mám zájem o Copywriting - objednat »


Společnost 101web nabízí všem zákazníkům bezplatnou a nezávaznou analýzu Vašich www stránek - provést analýzu ».


V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte. Rádi Vám rovněž zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Reklama


www.printkart.cz
web vizitky
» Úvod » Profil společnosti » Služby » Webdesign » Redakční systém » Flash prezentace » Registrace domén » Optimalizace-SEO » Grafické práce » Reklama a kampaně » Copywriting » Technická podpora » Internetový obchod » Reference » Kariéra » Ke stažení » Ceník » Partnery » Kontakt » Výměna odkazů » Výměna ikonek

Všechna práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
@ napište nám  ® webdesign  ©  2007 101web.cz