webdesign
logo-101web

101web - Profil společnosti

Společnost 101web je progresivní firmou v poskytování internetových aplikaci a služeb, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Posláním společnosti 101web je umožnit lidem a organizacím zcela naplnit jejich potenciál a rozvoj, a to prostřednictvím špičkových aplikaci, který vytváří bezpečné a důvěryhodné prostředí pro své uplatnění ve všech oborech.

CÍLE

Vytrvalé úsilí společnosti 101web v oblasti celosvětového občanství je zaměřeno na mobilizaci prostředků v rámci organizace s cílem vytvářet příležitosti v komunitách po celém světě, podporovat ekonomický růst a přinášet prospěch veřejnosti prostřednictvím moderních technologií a partnerských vztahů s jinými firmami a občanskými sdruženími.

Naším konečným cílem je pomoci vytvořit prostředí, ve kterém mohou děti, dospělí uživatelé, obchodníci a společnosti plně využívat výhody Internetu.


DŮVĚRA

Široká nabídka produktů 101web Vám umožňuje vybrat si produkty a služby, které skutečně potřebujete. Náš poradce je připraven s Vámi projednat Vaše potřeby a nabídnout Vám vhodné řešení a radu. Při zřízení služby nebo produktu Vám poskytujeme detailní informace o jejich fungování. Otevřenost se projevuje v celém přístupu společnosti 101web.eu.


ETIKA

Etika patří k našemu podnikání od samého počátku existence, neboť důvěra mezi 101web a klientem je nezbytnou podmínkou úspěšné spolupráce. Důvěra je základní podmínkou fungování systému podnikání. 101web neustále usiluje o poskytování služeb nejvyšší kvality.


BEZPEČNOST

Chráníme Vaše informace. Bezpečnost našich internetových aplikaci splňuje nejpřísnější standardy certifikační politiky 101web.


SPOKOJENOST

Záleží nám na Vaší spokojenosti. Vaši případnou nespokojenost je připraven řešit Váš poradce. Pokud by ji nevyřešil k Vaší úplné spokojenosti, můžete se písemně obrátit na ředitele. 101web upřednostňuje smírná řešení sporů s klienty a má zájem hledat a nalézat účinná řešení maximálně odpovídající klientům a jejich očekáváním. Stane-li se, že budete nespokojeni s naší aplikací, vrátíme Vám poplatky za jeho vedení při splnění stanovených podmínek.


Výhody

  • Zvýšení obratu
  • Získání nových zákazníku
  • Výrazná úspora času
  • Garance
  • Zvýšení prestiže
  • Snížení nákladu

Reklama


www.printkart.cz
web vizitky
» Úvod » Profil společnosti » Služby » Webdesign » Redakční systém » Flash prezentace » Registrace domén » Optimalizace-SEO » Grafické práce » Reklama a kampaně » Copywriting » Internetový obchod » Technická podpora » Reference » Kariéra » Ke stažení » Ceník » Kontakt » Výměna odkazů » Výměna ikonek

Všechna práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
@ napište nám  ® webdesign  ©  2007 101web.cz