webdesign
Reklama

Reklama a kampaně

Dobrá myšlenka nestačí. Pouze reklama a realizace reklamních kampaní sehraným týmem dává záruku, že se reklama a její poselství dostane k zákazníkům včas a ve správné formě.

Potřebujete zlepšit image vaší firmy, budovat nebo posílit značku? Potřebujete prodat své výrobky?Tak reklama je to pravé řešení. Navrhneme Vám efektivní reklamní kampaň s možností jak namíchat optimální strategii jak přesvědčit zákazníky ať už stávající nebo potencionální.

Reklama a kampaně

Připravíme Vám jak kontextovou, tak i grafickou reklamní kampaň na internetu. Reklama a kampaně se denně zobrazují zdarma i za peníze na stovkách internetových serverů současně a tím upoutává pozornost na svoji WWW prezentaci. Jednou z podob reklamní kampaně na internetu je placený odkaz ve vyhledávačích a v katalozích. Placené odkazy jsou vysoce cílenou formou internetové reklamní kampaně s nízkými náklady.

Reklama a kampaně dokáží oslovit správné lidi, ve správný čas, na správném místě a se správnou nabídkou.Reklama a kampaně umí prodat více zboží, služeb, myšlenek nebo vizí za více peněz nebo s větším užitkem. Reklama a kampaně na internetu májí na rozdíl od jiných forem reklam tři velké přednosti: cílenost, rychlost a přesnou měřitelnost. Díky tomu může být reklama na internetu nejefektivnější.

Nabízíme vhodné řešení, kompletní realizaci a následnou správu.

REKLAMA A KAMPANĚ - CENY

Reklama - bannerCena statický animovaný
Reklama - banner 728 x 90bod 650 Kčod 850 Kč
Reklama - banner 550 x 90bod 550 Kčod 750 Kč
Reklama - banner 150 x 80bod 350 Kčod 650 Kč
Reklama - banner 120 x 600bod 650 Kčod 850 Kč

Konečná cena je určována rozsahem prací na projektu. Ceny bez 19% DPH.
Mám zájem o Reklamna a kampaně - objednat »


Společnost 101web nabízí všem zákazníkům bezplatnou a nezávaznou analýzu Vašich www stránek - provést analýzu ».


V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte. Rádi Vám rovněž zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Reklama


www.printkart.cz
web vizitky
» Úvod » Profil společnosti » Služby » Webdesign » Redakční systém » Flash prezentace » Registrace domén » Optimalizace-SEO » Grafické práce » Reklama a kampaně » Copywriting » Internetový obchod » Technická podpora » Reference » Kariéra » Ke stažení » Ceník » Partnery » Kontakt » Výměna odkazů » Výměna ikonek

Všechna práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
@ napište nám  ® webdesign  ©  2007 101web.cz