webdesign
SEO

SEO

SEO Optimalizace pro vyhledávače je nejlevnější a nejefektivnější technická i marketingová metoda pro to, aby Vaše webové stránky byly na internetu vidět. SEO je metoda, díky níž lze přivést cílené návštěvníky na Vaše internetové stránky při vynaložení minimálních investic. Nebojte se svěřit Váš web do našich rukou, nezalekněte se prvotních investic - zkušenosti ukázaly, že návratnost prostředků, investovaných do kvalitní SEO Optimalizace, je minimálně pětinásobná.

Co znamená SEO?

SEO znamená v angličtině search engine optimization, což je v překladu právě optimalizace pro vyhledávače. Někdy se také používá označení pozicování, webová optimalizace nebo optimalizace webu. Naopak výraz SEO optimalizace je nesprávný.

SEO spočívá především v úpravě vašeho webu takovým způsobem, aby se váš web objevoval ve vyhledávačích na prvních místech. SEO pomáhá docílit vysoké návštěvnosti a následného navýšení poptávek z internetových stránek.

Pokud začneme u vynikající souhry technologie a kvality webu, nemusíme si špinit ruce neefektivními podvody. Vyhledávače si Vaše www stránky najdou sami stejně jako lidé, kteří na vás sami začnou odkazovat. Nakonec můžete přijít na to, že získáváte první místa na klíčová slova, která byste nikdy nečekali.

Systém exclisive web vizitky se úspěšně prosazuje na přední pozice u vyhledávačů. web vizitky Zvýšení návštěvnosti www stránek bez úprav. Služba je určená pro případ, kdy není vhodné z jakéhokoli důvodu zasahovat do obsahu a struktury www. Je to vizitka, která poukazuje na Vás (Váši www stránky). Tato vizitka obsahuje veškeré informace o Vašich produktech a službách. Exclisive web vizitky slouží ke zvýšení návštěvnosti stránek na klíčová slova např. (byty, reality, domy), tím zaručuje svůj cíl přivést na Vaše www návštěvníky z prvních pozic vyhledávačů (seznam, centrum, atlas, google).

Exclisive web vizitky v praxi

Nebojte se svěřit Váš web do našich rukou. I Vaše stránky se budou objevovat na prvních místech. Neplaťte žádné pravidelné a nemalé poplatky za umístění ve vyhledávačích - vyřešte problém jednorázově. Pomůžeme Vám!

Nabízíme vhodné řešení, kompletní realizaci a následnou správu.

SEO A CENY

Druh prácePočet/dobaCena
Vyhodnocení www stránek 1 stránka880 Kč
SEO - Optimalizace www1 stránkaod 1780 Kč
Zapojení do systému - exclisive web vizitky1 Fi7 000 Kč
Vytvoření web vizitky 1 klíčového slova1 stránka3 185 Kč
SEO - analýza webu1 měsíc4500 Kč
Registrace do katalogů1 katalog200 Kč
Budování zpětných odkazů1 odkaz150 Kč

Konečná cena je určována rozsahem prací na projektu. Ceny bez 19% DPH.
Mám zájem o SEO (Optimalizaci) - objednat »


Společnost 101web nabízí všem zákazníkům bezplatnou a nezávaznou analýzu Vašich www stránek - provést analýzu ».


V případě nejasností nebo dotazů nás kontaktujte. Rádi Vám rovněž zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Reklama


www.printkart.cz
web vizitky
» Úvod » Profil společnosti » Služby » Webdesign » Redakční systém » Flash prezentace » Registrace domén » Optimalizace-SEO » Grafické práce » Reklama a kampaně » Copywriting » Internetový obchod » Technická podpora » Reference » Kariéra » Ke stažení » Ceník » Partnery » Kontakt » Výměna odkazů » Výměna ikonek

Všechna práva vyhrazena
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
@ napište nám  ® webdesign  ©  2007 101web.cz